tel. 22 644 56 78

Części do pralek Warszawa

Częścido pralek w WarszawieCzęści do pralek to tylko część artykułów jakie mamy do zaoferowania klientom z Warszawy i okolic. Nabyć mogą je również klienci z innych miejscowości bo z pomocą w handlu przychodzi nam internet. Posiadamy na stanie części do pralek większości marek i modeli, a jeżeli nie mamy ich na magazynie to nic nie stoi na przeszkodzi żeby sprowadzić je na życzenie klienta. Staramy się żeby nasz potencjalny klient nie odszedł z przysłowiowym kwitkiem. Oferowane przez nas podzespoły pochodzą od sprawdzonych producentów i nie rzadko są to oryginały, co gwarantuje państwu ich wysoką jakość. Wszystkie te części są objęte gwarancją. Jeżeli poszukujesz pompki, grzałki, fartucha do swojej pralki to dobrze trafiłeś.

Sprzedajemy części zamienne do urządzeń pralek następujących producentów:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beco, Bosch, Candy, Daewoo, Electrolux, Fagor, Faber, Franke, Haier, Hotpoint, Hoover, Ignis, Indesit, LG, Mastercook, Panasonic, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Whirlpool, Zanussi, Zelmer.

Dzwoniąc do nas w sprawie części do pralek klienci najczęściej pytają o:

Programatory do pralek, Moduły sterujące, Blokady drzwiczek do pralek, Zawiasy do drzwiczek pralki, Pokrętła programatorów, Klamki drzwi pralek, Węże spustowe odpływowe do pralki, Ramki przednie drzwi, Obudowy przednie pralek, Fartuchy do pralek, Paski elastyczne, Zamek pokrywy, Pojemnik dozownika na proszek, Moduł elektroniczny, Elektrozawory do pralek, Koła pasowe do pralek, Moduły elektroniczne, Fartuchy do pralek, Szczotki węglowe do silników,  Szyba drzwi, Amortyzator do pralki, Paski napędowe, Łożyskowanie, Węże zasilania wodą, Węże połączeniowe zasobnik – pompa, Uchwyty drzwi do pralek ładowanych od góry, Ramki wewnętrzne, Regulatory, Obudowy filtrów, Obudowy zbiorników pralek, Uchwyty do klap pralek ładowanych od góry, Obudowy zasobników na proszek, Zabieraki do bębnów pralek, Zawiasy pralek, Szczotki węglowe do silników pralek, Pompy spustowe, Pasek poly-v, Paski klinowe, Krzyżaki bębna, Pokrętła programatorów, Włączniki sieciowe, Wkładki do filtrów, Zasobniki proszku.

Części do pralek Warszawa