tel. 22 644 56 78

Części do lodówek Warszawa

Części do lodówek WarszawaNasza firma umożliwia Państwu zakup części do lodówek w Warszawie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, ale również na miejscu w sklepie na ulicy Nadrzecznej 25A. Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanego przez nas towaru. Oferujemy klientom części do większości marek i modeli lodówek występujących na rynku polskim. Nasz towar pochodzi od sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Oferta zawiera większość części pochodzących z magazynów producentów danego sprzętu AGD co gwarantuje ich oryginalność. W przypadku braku podzespołów na magazynie, jesteśmy w stanie zamówić je u dostawców na życzenie klienta.

Znajdziesz u nas części zamienne do lodówek następujących producentów:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beco, Bosch, Candy, Daewoo, Electrolux, Fagor, Faber, Franke, Haier, Hotpoint, Hoover, Ignis, Indesit, LG, Liebherr, Mastercook, Panasonic, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Whirlpool, Zanussi, Zelmer.

Dzwoniąc do nas w sprawie części do lodówek klienci najczęściej pytają o:

Czynniki chłodzące, Drzwi i elementy drzwi, Elementy obudowy, Filtry, Grzałki rozmrażające, Startery, Kondensatory, Kompresory, Moduły sterujące do lodówek, Pojemniki, Kosze, Półki, Profile półek, Pochłaniacze zapachów, Silniki Wentylatora, Sprężarki, Szuflady i elementy szuflad, Termostaty, Włączniki światła do lodówki, Złączki, Zawory, Środki pielęgnacji, Żarówki.

Części do lodówek Warszawa