tel. 22 644 56 78

Części do kuchenek Warszawa

Częsci do kuchenek WarszawaCzęści do kuchenek Warszawa. Jeżeli poszukujesz grzałki, dyszy lub gałek do swojej kuchenki, to dobrze trafiłeś. Nasza firma posiada w swojej ofercie szeroką gamę podzespołów do kuchenek, gazowych i elektrycznych. Prowadzimy sprzedaż podzespołów do większości urządzeń występujących na polskim rynku. Wszystkie części które oferujemy to w większości podzespoły oryginalne lub wysokiej jakości zamienniki pochodzące od sprawdzonych producentów polskich i zagranicznych. Na wszystkie części udzielamy gwarancji. W przypadku gdy części nie ma na magazynie, jesteśmy ją dla państwa zamówić u dostawcy.

Sprzedajemy części zamienne do kuchenek następujących producentów:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beco, Bosch, Candy, Daewoo, Electrolux, Fagor, Faber, Franke, Haier, Hotpoint, Hoover, Ignis, Indesit, LG, Mastercook, Panasonic, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Whirlpool, Zanussi, Zelmer.

Dzwoniąc do nas w sprawie części do kuchenek klienci najczęściej pytają o:

Blacha piekarnika, Dysza, Grzałki do piekarnika, Głowica kuchenki gazowej, Moduły piekarników, Moduły sterujący kuchenki, Pola grzewcze, Programatory, Płyty ceramiczne, Regulatory energii (kuchnie, piekarniki), Termostaty (kuchnie, piekarniki), Uszczelki do palników, Uszczelki do płyt grzejnych, Uszczelki drzwi piekarnika, Zawiasy piekarnika, Środki pielęgnacji – piekarnik, Żarówki do piekarników.

Części do kuchenek Warszawa