tel. 22 644 56 78

SERWIS AGD WARSZAWA

CO ROBIMY ?

Naprawa serwis pralek Warszawa

NAPRAWA PRALEK

Oferujemy naprawy awarii elektrycznych elektronicznych i mechanicznych w większości pralek dostępnych na polski rynku….

Naprawa serwis zmywarek warszawa.

NAPRAWA ZMYWAREK

W zmywarkach usuwamy uszkodzenia mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym…

Naprawa serwis lodówek Warszawa.

NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek w Warszawie, to jedna z istotniejszych usług jakie oferujemy klientom w ramach serwisu AGD który prowadzimy od lat….

Naprawa serwis kuchenek Warszawa.

NAPRAWA KUCHENEK

Kuchenka to jedno z istotniejszych urządzeń w gospodarstwie domowy. Jej ewentualna awaria jest bardzo uciążliwa dla użytkowników….

Części AGD Warszawa

Części AGD WarszawaZapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty części zamiennych do urządzeń AGD. Nasz sklep stacjonarny mieści się na terenie Warszawy, na rogu ulic Bartyckiej i Nadrzecznej, ale dzięki nowoczesnym technologią typu internet, towar sprzedajemy na terenie całej Polski. Dysponujemy częściami do pralek, lodówek, zmywarek, kuchenek, płyt indukcyjnych i wielu innych urządzeń AGD, producentów polskich i zagranicznych. Prowadzimy sprzedaż części do urządzeń AGD większości marek dostępnych na naszym rynku. Cały nasz asortyment to markowe urządzenia, sprawdzonych producentów, lub oryginały pochodzące z zasobów magazynowych producentów.

Sprzedajemy części zamienne do urządzeń AGD następujących producentów:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beco, Bosch, Candy, Daewoo, Electrolux, Fagor, Faber, Franke, Haier, Hotpoint, Hoover, Ignis, Indesit, LG, Mastercook, Panasonic, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Whirlpool, Zanussi, Zelmer.

Sprzęty AGD to bardzo ważne elementy wyposażenia naszych domów i firm, gdyż podwyższają użytkownikom poziom komfortu życia. Ewentualna ich awaria wiąże się często z wymianą uszkodzonych podzespołów. Nasza firma wychodzi na przeciw potrzebom potencjalnych klientów. Posiada dużą ilość podstawowych części, do najpopularniejszych marek i modeli AGD, w swoim magazynie.